דף הבית מפת האתר עזרה לאתר בערבית English Site קבלת קהל כתוב לנו
  סמל מדינת ישראל
  חיפוש מתקדם
רשות מקרקעי ישראל היא הגוף המנהל על פי חוק, החל מ-1960, את קרקעות המדינה, קק"ל, ורשות הפיתוח. הרשות עוסקת ביצירת עתודות קרקע, בשיווק המקרקעין ובניהולם.
תפריט מקרקעין - מידע ושירותתפריט הרשות ופעולותיהתפריט מדיניות מקרקעיןתפריט טפסים וחוזיםתפריט הסברים ונהליםתפריט לאן לפנות

www.Land.gov.il          הרשות ופעולתיהחדש ברשות הודעות הדוברת      
 מינוי מנהל לרשות מקרקעי ישראל (תאריך פרסום: 20/9/2011) 

 

 

היום מונה ברוך-צבי (בנצי) ליברמן (52) לתפקיד מנהל רשות מקרקעי ישראל.

 

ליברמן, נשוי ואב ל 6 ילדים, למד משפטים בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן והוסמך כעורך דין.  בעברו כיהן כיו"ר מועצת יהודה ושומרון, כראש המועצה האזורית שומרון וכמנכ"ל מנהלת תנופה שעסקה במתן פתרונות דיור למפוני גוש קטיף.

 

בסוף חודש יולי הוקמה וועדה שתמליץ על מועמדים לתפקיד מנהל רשות מקרקעי ישראל. בראש הוועדה עמד מנכ"ל משרד ראש הממשלה – אייל גבאי, הממונה על התקציבים במשרד האוצר– אודי ניסן, ומנכ"ל משרד הבינוי והשיכון – מרדכי מרדכי. סך הכול ניגשו לתפקיד כ 18 מועמדים ו 8 מהם הגיעו לשלב הריאיון בוועדה. לאחר שלב הראיונות המליצה הוועדה על שני מועמדים סופיים, עזרי לוי ובנצי ליברמן. שר הבינוי והשיכון ערך ראיונות עם שני המועמדים ובחן את מידת התאמתם לאתגרים החשובים העומדים בסדר היום של רשות מקרקעי ישראל והחליט להמליץ על מינויו של בנצי ליברמן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 דף זה התעדכן בתאריך
כל הזכויות שמורות 2015(c) .
המידע ניתן כשירות לציבור ולא יכול לשמש כעילה לתביעה כלשהי אודות         תנאי שימוש